Emisionet

Opinion/ Çfarë po ndodh me Presidentin?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 10/09/19 |
el ida

Mbrëmjen e 9 shtatorit në programin “Opinion” u diskutua për kreun e shtetit, Ilir Meta, pas paraqitjes së tij në Komisionin Hetimor Parlamentar, për dekretin e shfuqizimit të zgjedhjeve të 30 qershorit.

A duhej të shkonte Meta në komision, nga e kishte marrë informacionin për dhunën më 7 qershor dhe pse reagoi PD, a ka një tentativë për pajtim mes tij dhe Ramës, dhe çfarë po ndodh me Presidentin, ishte disa nga pikëpyetjet e Komisionit, që iu shtruan të ftuarve Mustafa Nano, Alfred Peza, Andi Bejtja, Robert Rakipllari, dhe Ledio Braho.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas