Emisionet

“Opinion”/ Çfarë po ndodh brenda PD-së?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:50 - 18/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisionin “Opinion” mbi temën “Çfarë po ndodh brenda PD-së?”

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi për të folur për të gjitha zhvillimet, ndryshimet por edhe ato që pritet të ndodhin, kanë qenë:

  1. Mark Marku
  2. Arben Ristani
  3. Lisandër Hoxha
  4. Robert Rakipllari

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është diskutuar për kapjen e një prej sasive më të mëdha të lëndëve narkotike kaluar nga Porti i Durrësit.

Bëhet fjalë për 400kg kokainë, të cilat janë kapur me sinjalizim nga DEA amerikane dhe policia italiana në bashkëpunim dhe me policinë shqiptare e atë kosovare në Lipjan të Kosovës./Opinion.al

Pas