Emisionet

Ambasadorja Yuri Kim e ftuar sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:31 - 18/05/21 |
Opi Nion

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” do të jetë Ambasadorja e SHBA-ve në vend, Yuri Kim.

Përballë gazetarit Blendi Fevzi në një intervistë prej 40 minutash, Kim do të flasë për zgjedhjet që sapo lamë pas, marrëdhënien me Presidentitn Ilir Meta.

Ambasadorja do të komentojë gjithashtu edhe raportet me qeverinë e kryeministrin Rama.

Për këto por dhe të tjera, ndiqni sot në mbrëmje, ora 22:00 emisionin “Opinion” në Tv Klan./Opinion.al

Pas