Kronikë

Gjendet i varur një 30-vjeçar në Tiranë, çfarë deklarojnë familjarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 18/05/21 |
Opi Nion

Një 30-vjeçar është vetëvarur në banesën e tij ditën e sotme në Tiranë.

Bëhet me dije se nga veprimet e kryera nga Policia e Tiranës, por edhe deklarimet e familjarëve, i riu prej kohësh kurohej nga depresioni.

Megjithatë, për ngjarjen Policia është duke kryer të gjitha veprimet e nevojshme për zbardhjen e plotë të saj.

Më datë 18.05.2021, rreth orës 00:15, në rrugën “Joklin Persi”, Astir, në banesë, është vetëvarur shtetasi B. A., 30 vjeç. Nga veprimet e kryera dhe deklarimet e familjarëve rezulton se ky shtetas prej kohësh kurohej nga depresioni”, njofton policia./Opinion.al

Pas