Emisionet

Opinion/ Çfarë po bën Meta?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 12/06/19 |
el ida

Mbrëmjen e 11 qershorit në programin “Opinion” u diskutua për  veprimet e Presidentit Meta.

Zhvillimet e ditës, çfarë po ndodh me Presidentin, dhe cili është reagimi i opozitës ishin disa nga çështjet që diskutuan Mustafa Nano, Alfred Peza, Armand Shkullaku dhe Robert Rakipllari.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas