Emisionet

Opinion/ Çfarë do të bëjë super policia e Ramës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 26/11/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së hënës së emisionin Opinion me drejtues Blendi Fevziu u trajtua tema lidhur me planin e masave që ka paraqitur Kryeministri Rama.

Gjatë së hënës ai prezantoi këtë të hënë platformën “Anti-KÇK” për të luftuar krimin e organizuar. Si pjesë e paketës pritet të krijohet edhe një strukturë e posaçme që do të zhvillojë betejën në terren.

Të ftuar në studio për të folur rreth kësaj teme analisti Artan Hoxha, juristi Jordan Daci, gazetari Robert Rakipllari, analisti Alfred Peza,analisti Mustafa Nano dhe në lidhje direkt zëvendësministër i Brendshëm, Bersfort Lamallari.

 

Pas