Emisionet

Opinion/ Ç’do të bëjë Rama për krizën


               Publikuar në : 13:08 - 17/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 16 majit në programin “Opinion” ishte i ftuar kryeministri Rama.

Përballë gazetarëve Andi Bejtja, Andi Tela, Mirela Milori dhe Mentor Kikia, kreu i qeverisë Rama foli ndër të tjera për krizën politike që ka mbërthyer vendin pas dorëzimit në bllok të mandateve nga opozita, cila është zgjidhja e mundshme e ngërçit politik, a do të ketë zgjedhje më 30 qershor, çështjen e  Kosovës, dhe probleme të përditshmërisë politike në vend.

Ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas