InstaBIZ

Opinion.al mëson arsyen pse është shtruar Stresi në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:48 - 19/10/15 |
root

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka përfunduar në spital. Në rrjetet sociale është publikuar një fotografi, ku reperi shihet i shtrirë në ambientet e një spitali në gjendje aspak të mirë. I kontaktuar nga Opinion. Al Stresi ka thënë se është në gjendje të mirë shëndetsore, por është shtruar pasi është rrëzuar nga motori. ” Bëra ca lojëra me motor dhe kam krisur vetëm pak dorën”, thotë Stresi në një komunikim të shkurtër me Whatsapp. Ne i urojmë atij shërim të shpejtë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas