Emisionet

“Opinion”/ A do te shkarkohet Ilir Meta?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 02/06/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” për temën “A do te shkarkohet Ilir Meta?”

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi, për të folur mbi këtë temë, kanë qenë:

  1. Baton Haxhiu
  2. Lorenc Vangjeli
  3. Preç Zogaj
  4. Agim Nesho
  5. Juli Xhokaxhi

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisonit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një insert mbi ish-prokurorin Adriatik Llalla dhe reagimet që Llalla ka patur sëfundmi pas vendimit të gjykatës që e dënoi me dy vite burg./Opinion.al

Pas