Emisionet

Opinion, 4 janar 2023/ Ervis Martinaj dhe vrasja në AthinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:09 - 05/01/23 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” janë risjellë disa tematika të cilat kanë të bëjnë me krimin në vendin tonë dhe disa ngjarje të ndodhura kohët e fundit.

Vrasja në Tiranë e 46-vjeçarit Edmond Papaj, e cila mendohet se është e lidhur me një tjetër vrasje në Athinë. Mediat në Athinë kanë transmetuar një video , aty shihet një person që nxjerr pistoletën dhe qëllon 2 shqiptar në mes të një kafeneje të mbushur me njerëz.

Ngjarja tjetër për të cilën është folur është zhdukja e Ervis Martinaj. Policia ka kryer një kontroll në banesën e tij në Fushëkuqe dhe në Surrel.

Gjithashtu është sjellë dhe tabela e krimit për vrasjen në qytetet e Shqipërisë.

Pjesë e panelit në lidhje me tematikat kanë qenë Klodiana Lala, Artan Hoxha, Elton Qyno, Fatjon Softa./Opinion.al

 

Pas