Emisionet

Opinion/ 11 Dhjetori, dalin detajet e reja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:47 - 08/12/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (7 dhjetor) në emisionin “Opinion”, mbi temën “11 Dhjetori, dalin detajet e reja”.
Emisioni “Opinion” është fokusuar sërish në zhvillimet brenda Partisë Demokratike, çfarë do të ndodhë më 11 dhe 18 dhjetor, dy Kuvendet e thirrura, një nga ish-kryeministri Berisha me firmat e delegatëve dhe një nga kreu i PD Lulzim Basha me miratimin e kryesisë së partisë.
Në pjesën e parë dhe të dytë të opinion është diskutuar për pyetjet: Cilat janë detajet e datës 11 dhjetor, çfarë do të ndodhë në këtë ditë me të ftuar në studio:
Preç Zogaj,
Blendi Sulaj,
Jonida Shehu,
Klevis Balliu,
Barbara Doda
Në lidhje me skype:
Agron Shehaj
Ndërsa në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një intervistë me kreun e Bashkisë së Prishtinës, Përparim Rama, ku ai tregon vizionin e tij për qytetin.

Pas