InstaBIZ

Olta Boka ndryshon look… ja si duket ajo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:30 - 12/09/15 |
root

Këngëtarja Olta Boka duket se është kthyer shumë e shplodhur nga pushimet e gjata verore, andaj ka vendosur të ndryshojë edhe pamjen e saj të jashtme. Sezoni i ri e ka gjetur Oltën me një model “bob” me baluke, që i shkon shumë dhe që e bën të duket më stil. Ky sezon artistik pritet të jetë shumë i ngjeshur për bionden simpatike të skenës shqiptare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas