InstaBIZ

Ja çfarë të brendshmesh zgjedh Era Istrefi për gjumëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:24 - 12/09/15 |
root

Ajo mund të cilësohet me plot gojën si sensacioni i kësaj vere, sepse të dyja këngët e saj ishin hite të padiskutueshme. Era Istrefi këtë vit u radhit në listën e këngëtarëve më të kërkuar dhe  është shumë e vështirë ta nxjerrësh prej andej. Përveç këtij fakti ajo është komentuar edhe për format e saj bombastike, siç i duken edhe tek kjo foto ku shfaqet me të brendshme të kaltra në shtratin e saj. Si rrallëherë ajo këtë mbëmje do të fle në krevatin e saj, sepse ka bërë pak pauzë nga koncertet e shumta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas