InstaBIZ

Albërie Hadërgjonaj, me apo të brendshme?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 12/09/15 |
root

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj do të jetë një nga emrat “big”, që do të marrë pjesë në spektaklin e kërcimit “Dance with Me”. 40 vjeçarja seksi ka nisur provat e kërcimit dhe ja tek e shohim në palestrat e Tv Klan, teksa ushtrohet për kërcimin e saj të parë. Ajo që na bie në sy është mungesa e saj e të brendshmeve, të ketë veshur vallë apo jo Albëria?! Me siguri që ka veshur, sepse në të kundërt do ta kishte shumë të vështirë të vallëzonte, por me anë të kësaj fotoje padyshim që ka provokuar këdo në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas