-Jetë dhe Stil

Njihuni me vajzën që kërcen mbi skateboard


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:35 - 21/11/15 |
root

Kjo është Ko Hyojoo, është nga Japonia dhe një nga ato vajza që bën balet mbi skateboard. Kemi parë shumë njerëz që bëjnë art në rrugë, por ky kërcim i kësaj vajze është shumë i vecantë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas