InstaBIZ

Adele maskohet si Adele…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:05 - 21/11/15 |
root

Këngëtarja britanike e cila po korr suksese të mëdha me këtë rikthim në muzikë, ka hapur një audicion për të gjetur imituesen më të mirë të saj. Mirëpo ka qenë edhe vetë e pranishme në këtë audicion dhe askush se ka vëne re.

Adele ka ndryshuar disa tipare të fytyrës dhe është prezantuar si dadoja Jenny dhe ka pritur në prapaskenë derisa i ka ardhur radha për të performuar.

Këngëtarja e ka luajtur shumë mirë rolin dhe asnjë nga fansat nuk ka e njohur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas