Life Style

Njihuni me Pixee Fox, plot 15 operacione plastike për tu dukur si kukull


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:46 - 15/10/18 |
el ida

Modelja Pixee Fox ka nisur prej kohësh një mision. Ajo do ta shndërrojë vetën e saj në një karakter real të filmave vizatimor. 25 vjeçarja deri më tani u është nënshtruar 15 operacioneve plastike. Ajo dëshiron të bëhet një ‘kukull-njeri’. Ajo ka kryer katër ndërhyrje në gjoks dhe procedura të tjera në gjithë trupin.

E gjithë kjo deri më tani i kanë kushtuar 120.000 dollarë.

‘Qëllimi im është të arrij format femërore të ekzagjeruara të karaktereve të mrekullueshme të filave vizatimor si Holly Would, Jessica Rabbit dhe Aurora’, citohet të ketë thënë ajo.

 

 

Pas