Life Style

Tashmë është konfirmuar, Princ Harry dhe Meghan Markle do të bëhen prindër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 15/10/18 |
el ida

Meghan Markhel është shtatëzënë dhe do të  lindë në pranverën e ardhshme.

Lajmi u bë i ditur nga pallati mbretëror. Momentalisht Princ Harry dhe dukesha janë në një tur në Australi.

Njoftimi zyrtar tha se çifti e vlerëson të gjithë dashurinë e mbështetjen që kanë marrë nga njerëzit që prej dasmës së tyre dhe janë të lumtur të ndajnë këtë lajm me publikun./Opinion.al

Burimi: BBC

 

Pas