InstaBIZ

Një tjetër trofe për Bebe Rexhën


               Publikuar në : 20:19 - 15/03/19 |
xhu lia

Një tjetër triumf ka ardhur për këngëtaren me origjinë shqiptare Bebe Rexha.

Bashkëpunimi i saj me Florida George Line  “Meant to be” është vlerësuar si ‘kënga më e mirë e zhanrit country’ në eventin “iHeartRadio Music Awards 2019’.

Bebe është shfaqur mjaft e lumtur për këtë çmim dhe një fakt të tillë e ka treguar edhe në rrjete sociale. Gjithashtu Bebe pati një impakt të madh sa i përket paraqitjes së saj në këtë event.

Të tjerë artistë që u vlerësuan në këtë kompeticion ishin Ariana Grande si artistja e vitit, Cardi B si artistja më e mirë e muzikës hip-hop etj./Xh.K/Opinion.al/

Pas