InstaBIZ

Erla Mëhilli në versionin super mamiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:48 - 06/10/15 |
root

Erla Mëhilli duket se është tërhequr pak nga rrjetet sociale. Që pas lindjes së djalit të saj Akid, Erla nuk është shfaqur shumë madje as bebin nuk e ka bërë aspak në publik. Por vetëm pak minuta më parë ish-zëdhënësja e Kryeministrit Berisha, ka postuar në Instagram, një foto ku duket në formë të shkëlqyer dhe si gjithnjë shumë shik. “Gjurmët” e shtatzënisë janë zhdukur krejtësisht nga trupi i saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas