InstaBIZ

Marina Vjollca hyn në shtëpinë e Getoarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 06/10/15 |
root

Marina Vjollca e ka të pamundur ta fshehë marrëdhënien e saj me Getoarin. Poza e saj më e fundit nuk është me rreperin, por me nënën e tij. Marina është ftuar në festën e beqarisë së njërës prej vajzave të fisit të Getoarit në Kosovë, dhe atje ka bërë një foto edhe me vjehrrën.

maruina

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas