Aktualitet

Një serë me kanabis në shtëpiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:07 - 02/05/16 |
b.f

Një serë droge e improvizuar në ambjente shtëpiake u zbulua nga policia në Vaun e Dejës.
Në pranga përfunduan dy shtetas, Pal Pepaj 37 vjeç dhe Lazer Lumi 52 vjeç.
Mbi një mijë kubikë me kanabis sativa u gjetën në shtëpinë e Lazer Lumit në fshatin Vilë. Gjithashtu këtyre dy personave iu gjetën edhe dy armë zjarri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas