Bota

Një ditë para se të ikte nga Shtëpia e Bardhë, fejohet vajza e Trump


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:47 - 20/01/21 |
el ida

Tiffany, vajza e vogël e presidentit në largim të SHBA-së, Donald Trump është fejuar me partnerin e saj Michael Boulos.

Vajza e vogël e Trump ka postuar në Twitter një fotografi nga ambientet e Shtëpisë së Bardhë, pikërisht në ditën e fundit të largimit të babait të saj si presidenti i SHBA-së.

Tiffany Trump, nxorri në mediat sociale një fotografi me të fejuarin e saj, të realizuara brenda ambienteve të Shtëpisë së Bardhë, ku shkruan se ishte nder që të festonte shumë momente në atë godinë.

“Ka qenë një nder të festoja shumë momente dhe ngjarje historike, si dhe të krijoja kujtime me familjen time këtu në Shtëpinë e Bardhë, por asnjë nga ta nuk ishte kaq i veçantë sa fejesa me të dashurin tim të mrekullueshëm. Ndihem e bekuar dhe e ngazëllyer për kapitullin e ri”, ka shkruar ajo./ Opinion.al

Pas