Aktualitet

Nisin punimet për Teatrin e ri Kombëtar, në ceremoni Rama e Veliaj. Zona me policëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:50 - 21/12/22 |
Opi Nion

Këtë të mërkurë do të nisin punimet për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar në Tiranë. Sipas Klan News në ceremoninë e nisjes së punimeve të pranishëm do jenë Kryeministri Edi Rama dhe Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj.

Sikurse duket edhe në foton e mëposhtme kontrolle të shumta policie, por edhe qytetarë, artdashës janë të pranishëm në zonë.

Ndërkohë është paralajmëruar se do të ketë një grumbullim të qytetarëve që janë kundër projektit të ri.

Pas