Kronikë

Ngacmoi seksualisht 14-vjeçaren, arrestohet 52 vjeçari në Divjakë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:08 - 19/04/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Divjakë. Mësohet se një 52 vjeçar i identifikuar me inicialet I.GJ. ka ngacmuar seksualisht një 14-vjeçare.

Pas denoncimit, 52-vjeçari është arrestuar nga policia dhe po merret në pyetje në Komisariatin e Policisë Divjakë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasin I. Gj., 52 vjeç, banues në Divjakë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase 14 vjeçe”,-njofton policia./Opinion.al

Pas