Aktualitet

Nga vallet te përuljet e përqafimet, Rama publikon fotoalbumin e samititBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 07/12/22 |
Opi Nion
317852902_694797595349238_6039275299226463549_n 318294166_694797582015906_8671510610162314978_n 318201669_694797165349281_183870476039537111_n 317969741_694797168682614_7831497191663800635_n 317865075_694797232015941_2500514425073615444_n 318313381_694797028682628_5727565265605453613_n 318148311_694797242015940_6965791154702529622_n 318173027_694796928682638_7488343482964549748_n 318298628_694797092015955_3828973202964414328_n 318180729_694797095349288_1751343328987368226_n (1) 318428295_694797508682580_6081490987699032692_n 318187975_694797348682596_2106781833075151740_n 318326881_694797658682565_4099518472752388287_n 317959634_694797452015919_7518057550095579594_n 318311244_694797295349268_8401005772424766606_n 318795595_694788572016807_5827437533250483048_n 318528436_694788765350121_3144138570990707657_n 318094125_694797362015928_7531337715740971921_n 318094015_694797292015935_5971298874805521922_n 318168367_694797432015921_5546138149536406959_n 317846086_694797015349296_3563770616057123073_n 318546552_694788872016777_3119205098210960706_n 318531469_694789292016735_8110287472817889584_n 318560305_694789215350076_4295640004438312267_n 318725596_694789085350089_1766866900900840431_n 318518553_694788538683477_1747937621357672077_n 318620873_694789442016720_5124304156832968078_n 318756371_694788998683431_6986704813939384399_n 318515930_694788595350138_8270575711803232279_n 318454033_694789132016751_6784748624595205824_n 318709926_694788692016795_905860758367978380_n 318563957_694789465350051_8013615824544209571_n 318569396_694788958683435_6411273277837675606_n 318471352_694789192016745_4239946479902494968_n 318509379_694789318683399_6568337707649504769_n 318880094_694789452016719_566239929965170121_n
<
>

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook” një fotoalbum nga samiti i BE-së me Ballkanin Perëndimor që u zhvillua ditën e djeshme në Tiranë.

Teksa ka zgjedhur disa momente pikante nga samiti nga vallet tradicionale shqiptare te përuljet dhe nderimet ndaj liderëve të BE kreu i qeverisë e cilëson këtë një ngjarjeje të paharrueshme në historinë e marrëdhënieve ndërkombëtare të Shqipërisë.

“Mirëmëngjes dhe me fotoalbumin e një ngjarjeje të paharrueshme në historinë e marrëdhënieve ndërkombëtare të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Te pranishëm në samit ishin 27 liderë të vendeve të Bashkimit Europian.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pas