Aktualitet

Neritan Ceka infektohet me Covid-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:38 - 08/09/20 |
Opi Nion

Një tjetër personazh i njohur i jetës politike është konfirmuar i infektuar me koronavirus. Së fundi është konfirmuar pozitiv me Covid ish-deputeti Neritan Ceka.

Sipas informacioneve mësohet se Ceka ndodhet në shtëpi dhe po merr mjekimet e duhura në lidhje me Covid 19.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me gjendjen e tij shëndetësore.

Gjithashtu gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar të infektuar me Covid 147 raste të reja dhe dy persona kishin humbur jetën./ Burimi: Abc News

Pas