-U tha në Opinion

Nebiaj: Zoti Basha, nëse ne humbim jep dorëheqjen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:43 - 31/03/21 |
el ida

Oriela Nebiaj, kandidatja për deputete e PD-së ka kërkuar live ne “Opinion” që Lulzim Basha të japë dorëheqjen nëse humb në zgjedhjet e 25 Prillit.

Duke iu drejtuar kameras, Nebiaj tha: “A mund t’i kërkoj Lulzim Bashës live që nëse humb zgjedhjet të japë dorëheqjen”?

Më tej ajo vazhdoi: “Zoti Basha ne do fitojmë 18 mandate të sigurta, dhe të lutem nëse ne humbim, jep dorëheqjen”./Opinion.al

Pas