-Jetë dhe Stil

Në sfidë me Marinën, Luana pohon të vërtetën: Thonë që kam hequr brinjëtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:54 - 01/01/23 |
Opi Nion

Këtë pjesë të parë të spektaklit “Zemër Luana”, të ftuarat speciale për këtë mbrëmje ishin motrat Vjollca, Marina me skuadrën e Olsi Bylykut, “Luanët e verdhë” dhe autorja e programit Luana me skuadrën e Bes Kallakut, “Luanët e kuq”.

Dy motrat e famshme të ekranit u përballën në një sfidë ku çfarë nuk zbuluan nga jeta e tyre private dhe profesionale që nuk dinim.

Pyetjes se cilën pjesë të trupit pëlqenin më shumë tek vetja e tyre, dy moderatoret u shprehën kështu:

Luana: Beli, që është i imi se thonë që kam hequr brinjët. Marina: Duart! /tvklan.al

Pas