Bota

Libani: Lideri i Hezbollah shtrohet në spital me ishemiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:28 - 01/01/23 |
Opi Nion

Sekretari i Përgjithshëm i Hezbollahut, Hassan Nasrallah, “u shtrua në spitalin e Bejrutit pas një ishemie” shkruan Jerusalem Post duke cituar informacione që u shfaqën në Liban dhe Arabinë Saudite, për të cilat, për më tepër, nuk ka ende një konfirmim tjetër.

Gazeta kujton se një fjalim i Nasrallah i planifikuar për të premten u anulua në një njoftim të shkurtër.

Në atë rrethanë, Hezbollahu njoftoi se Nasrallah ishte prekur nga gripi./Opinion.al

Pas