InstaBIZ

Eli Fara flet për raportin me Marinën: Kur ajo ishte 17 vjeçe u bëra më e përgjegjshmeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:55 - 01/01/23 |
Opi Nion

Nënë që në moshën 18-vjeçare, Eli Fara ka treguar gjatë një interviste televizive, se e ka peng faktin që nuk ka mundur të qëndrojë pranë vajzës së saj aq sa ajo do të kishte dashur dhe kjo për shkak të angazhimeve të saj artistike.

“Kur Marina ishte 17 vjeçe u bëra më e përgjegjshme dhe isha 35 vjeçe”, tha ajo.

E ftuar në Neës 24, tek “Dola te Ola”, këngëtarja tha ndër të tjera se ndoshta brenda vetes, vajza e saj Marina e ndjen boshllëkun e figurës atërore, por asaj nuk ja ka shprehur asnjëherë.

Ndërkohë, Marina përmes një videomesazhi është shprehur se Eli, është motivi që e shtyn të ecë përpara në jetë.

“Të dua shumë, je krenaria ime, dashuria ime më e madhe. Je motivi që më shtyn të eci përpara, je shembulli më i mirë që një fëmijë mund të ketë në jetë. Të uroj të kesh jetë të gjatë dhe të bukur ashtu si ti je brenda dhe jashtë. Të dua pafund”, u shpreh ajo./Opinion.al

Pas