Aktualitet

Në çfarë ore do të paraqiten në Prokurori Berisha dhe Noka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 13/01/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha mësohet se do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës ditën e sotme në orën 11:00.

Ndaj tij prokuroria ka dërguar një thirrje për ta marrë në pyetje lidhur me protestën e organizuar tek selia e PD-së, më 8 janar.

Ndërkohë në orën 12:00 mësohet se do të paraqitet në Prokurorinë e Tiranës edhe deputeti demokrat, Flamur Noka.

Pas