Te Fundit

Ndocaj në Opinion: Kam respekt për Berishën, por do qendroj në opozitë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:20 - 29/10/15 |
b.f

TIRANË- Eduard Ndocaj deputeti i PDK që ulet sot në Parlament nga lista e PS-se tha se nuk ka folur këto kohët e fundit me Ramën dhe Metën. Ndërsa ku u pyet nga gazetari Blendi Fevziu për Sali Beishën u shpreh me respekt për të, por nuk harroi të thoshte se do të jetë deputet i mazhorancës.

Çfarë mendimi keni për liderin historik të demokratëve, z.Berisha?

Ndocaj: Z. Berisha është politikani më jetëgjatë në Shqipëri. Kontributi i tij është i padiskutueshëm, lider demokracie dhe me aq sa e njoh unë është njeri pozitiv.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas