Aktualitet

Ndjehen lëkundje tërmeti në vend


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:48 - 14/01/22 |
Opi Nion

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë mbrëmje në Shqipëri, ndërsa sipas EMSC magnituda e tyre ka qenë e shkallës 4.7  Rihter.

Epiqendra ka qenë në një largësi prej 12 Km nga qyteti i Pukës, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe në Kosovë dhe Malin e Zi./Opinion.al

Pas