Emisionet

Opinion/ Makinat e rralla!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 01/07/20 |
Al Do

Mbrëmjen e së martës programi “Opinion” u diskutua i është dedikuar makinave retro në Shqipëri.

Bledi Fevziu i shoqëruar nga Blendi Gonxhe prezantuan 9 makina retro të cilat i përkasin periudhave nga viti 1945 – 2000. Vlera e tyre nuk qëndron vetëm tek vjetërsia por edhe simbolika historike dhe karakteristikat inxhinierike të rralla.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

Pas