Kronikë

Aksident në Vlorë, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:23 - 01/07/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Mësohet se i aksidentuari Qemal Lamani 75-vjeç, mbeti i plagosur rëndë dhe u tranpostua nga qytetarët e tjerë në spital, por nuk mundi tu mbijetonte plagëve.

Sipas informacioneve, 75-vjeçari po kalonte rrugën në vizat e bardha në kohën që është përplasur nga makina. Zona ku ka ndodhur aksidenti është me shpejtësi të kufizuar për shkak të numrit të madh të pushuesve në sezonin e verës./ Opinion.al

Pas