Kronikë

Motorri del nga rruga, plagosen dy policët në Orikum


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:02 - 04/07/20 |
Opi Nion

Dy punonjës policie janë aksidentuar në Orikum pasditen e së shtunës. Sipas informcioneve paraprake dy efektivët udhëtonin me një motorr të forcave “Shigjeta” dhe pasi kanë humbur kontrollin e mjetit kanë dalë nga rruga. Mësohet se të dy janë plagosur dhe janë dërguar në spital për të marr ndihmë mjekësore, ndërsa ende nuk janë të qarta shkaqet e këtij aksidenti./Opinion.al

Pas