-Jetë dhe Stil

Mos u dashuroni me këto shenja horoskopi, do ju thyejnë zemrën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:24 - 11/09/18 |
b.f
Mesa duket ende vazhdojnë ekspertët dhe specifikojnë disa shenja të horoskopit të cilat kanë më shumë mundësi që t’iu thyejnë zemrën.
Bëhët fjalë, sipas intv.al  për: luanin, shigjetarin dhe bricjapin.
1. Luani
Luani njihet si shenjë e zjarrit  dhe shpërthimet  e tij janë të papritura. Duhet të jeni diplomatikë që të arrini të kontrolloni një luan. Në momentin e parë që situata do t’iu dalë nga duart, do shikoni një person i shenjës së luanit, do t’iu thyejë zemrën.
2. Shigjetari
Nëse flitet për aventurat dhe flirtimet, shigjetari mban vendin e parë. Sipas intv.al nëse e keni partnerin shigjetar keni më shumë mundësi që të zhgënjeheni, pasi të merrni vesh ndonjë gënjeshtër. Prandaj, njerëzit e shenjës së shigjetarit kanë më shumë mundësi që t’jua thyejnë zemrën.
3. Bricjapi
Një bricjap karakterizohet për rregullin dhe fanatizmin për gjërat që zotëron. Një partner i tillë, mund t’iu heqë nga jeta e tij, shumë shpejt dhe mund të jeni edhe të papërgatitur. Seleksionimi i shpejtë që bën një bricjap, do t’iu thyejë zemrën.

Pas