InstaBIZ

Momente të nxehta me të dashurin, Sara Kapo i tërbon të gjithë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:35 - 11/09/18 |
b.f

Sara Kapo është personazhi i duhur nëse mendojmë për një vajzë që thyen në çdo moment tabu.

Me deklaratat e saj publike ka treguar se fjala e pamundur për atë nuk ekziston dhe gjithashtu Sara ka cilësuar se i pëlqen të jetojë jetën e saj ashtu si e mendon larg paragjykimeve dhe stereotipive të shoqërisë shqiptare.

Si gjithmonë edhe këtë herë bukuroshja ka vendosur t’i tërbojë paksa ndjekësit dhe ka publikuar në Instastory një foto të nxehtë ku shfaqet me të dashurin, i cili i gjendur në afërsi të trupit të bukuroshes duket ta ketë kokën në pozicion shumë të afërt me gjoksin e saj.

Kushedi se çfarë po bën i dashuri i Sarës, por me siguri mund të themi që kushedi se sa meshkuj janë bërë xhelozë duke parë këto foto./intv.al/

Pas