InstaBIZ

Mohojnë lidhjen? Faktet ‘tradhtojnë’ Selena Gomez dhe Niall Horan


               Publikuar në : 15:16 - 10/10/19 |
xhu lia

Prej kohësh në media qarkullojnë lajme se këngëtarja e njohur Selena Gomez është në një lidhje të re me ish-anëtarin e grupit “One Direction” Niall Horan.

Ndonëse Gomez është shprehur se mes tyre nuk ka asgjë duket se faktet tregojnë të kundërtën.

Pak ditë më parë ajo u fotografua në një darkë miqsh ku i pranishëm ishte edhe Horan, madje sipas burimeve pranë treguan se po atë natë, ata u panë duke u puthur në një vend ku thuajse nuk i shihte njeri.

Ndërkohë Selena është fotografuar duke shkuar në shtëpinë e tij e veshur thjeshtë dhe në dorë kishte një qese me gjëra për të ngrënë, duke shtuar edhe më shumë dyshimet për lidhje së bashku./Opinion.al/

 

Pas