InstaBIZ

Moderatorja revoltohet me Edi Ramën: Tallje barbare, turp


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 16/10/18 |
el ida

Kryeministri Edi Rama zgjodhi Twitterin për të përsëritur vendosmërinë për mbylljen e pikave të basteve. Teksa paralajmëron “vdekjen” e monopolit online të basteve, ka përdorur edhe disa “emoji”.

Por njëri prej tyre ishte një “emoji” me gishtin e mesit.

Pas këtij postimi ka patur shumë reagime në rrjetet sociale dhe një ndër të edhe moderatorja e njohur Eva Murati. Teksa poston statusin e Edi Ramës, shkruan se kryeministri duhet të jetë një shembull, e jo një faqe humori që përdor këto simbole.

“Edi Rama je kryeministër, presupozohet të jesh një shembull për tu ndjekur.! Këtë simbolin nuk na e dërgon një faqe humori, na e dërgon kryeministri ynë, KRYEMINISTRI. TURP!”

 

Pas