InstaBIZ

Enca dhe Noizy luftë të hapur njëri-tjetrit, ja çfarë bën Stresi për Encën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:51 - 16/10/18 |
el ida

Pasi Enca publikoi këngën e saj më të re me titull “Kujt Po i Han” pasditen e së premtes, Noizy nuk e kontrolloi dot veten. Ai ironizoi ish-bashkëpunëtoren e tij me tre foto ku shfaqeshin dy lope me mikrofon përpara.

Dhe disa orë më pas, Enca iu përgjigj me një foto të një majmuni që shfaqej i trishtuar. Ajo i kërkonte falje se e kishte mërzitur. Më vonë në një video “live” në Instagram, Enca i drejton gishtin një posteri të Noizyt në kryeqytet.

Por këtë bashkëpunim të Encës dhe Don Phenom e ka mbështetur edhe një ndër rivalët e hershëm të Noizyt, pikërisht Stresi. Ky i fundit ka publikuar një foto të këngës në instastory dhe ka etiketuar Encën e Don Phenom.

Pas