InstaBIZ

Miley Cyrus tregon se ka 4 muaj esëll


               Publikuar në : 17:24 - 21/10/19 |
xhu lia

Këngëtarja Miley Cyrus është një ndër këngëtaret më të komentuara sa i përket jetës së saj private dhe këtë periudhë pas divorcit dhe lidhjeve të saj të reja, edhe më shumë.

Këngëtarja ka treguar gjithashtu më parë rreth problemeve që ka patur me përdorimin e substancave narkotike dhe një fakt të tillë e ka treguar me këngën “We Can’t Stop”. Megjithatë në intervistën e saj më të fundit për mediat e huaja, Miley ka treguar se prej 4 muajsh ishte esëll.

“Kam 4 muaj esëll. Ndihem më mirë se kurrë”,-është shprehu ajo. Ndërkohë në intervistat e saj të mëparshme ajo ka thënë:

“Unë jo vetëm kam pirë duhan, por e kam kaluar dhe të substanca të tjera bimore, kam eksperimentuar me to dhe kënga ime më e dëgjuar është për jetën e çmendur dhe të marrësh substanca në banjë”,-ka përfunduar Cyrus.

Koha që ajo nuk ka konsumuar lëndë narkotike përkon me kohën kur ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj Liam Hemsworth.

Pas ndarjes nga Hemsworth ajo vijoi me një flirt 6-javor me Kaitlynn Carter dhe pas saj nisi një lidhje të re me shokun e saj të fëmijërisë Cody Simpson.

Këngëtarja ka pranuar se marrëdhënia e tyre në këto momente është e shëndetshme dhe se janë të lumtur me njëri-tjetrin.Opinion.al/

 

 

Pas