InstaBIZ

Michael Douglas zbulon ‘sekretin’ për një martesë të lumtur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 13/09/19 |
xhu lia

Ata kanë rreth 19 vite martesë së bashku dhe kanë treguar shpesh se kanë një bashkëjetesë të lumtur.

Këtë herë aktori 74-vjeçar Michael Douglas ka treguar për “US Weekly” rreth ‘sekretit’ për të ruajtur marrëdhënien sa më gjatë.

“Mendoj se ndonjëherë të gjithë ne e marrim personin që kemi në krahë për të mirëqënë. Do thoja që shpesh ju kushtojmë më shumë rëndësi njerëzve të panjohur se ata që kemi afër. Unë mundohem të kujtoj ditë për ditë se sa femër e mrekullueshme është ajo dhe sa me fat jam që e kam përkrahë meje”,-është shprehur ai.

Gjithashtu aktori ndër të tjera ka thënë se mënyra për të shmangur diskutimet është të flasësh për to.

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones janë martuar në vitin martesë në vitin 2000 dhe kanë dy fëmijë së bashku Dylan 19-vjeç dhe Carys 16 vjeçe./Opinion.al/

Pas