Kryesore

Meta: Ndryshime të forta me zbardhjen e çështjes së inceneratorëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:39 - 16/08/22 |
Opi Nion

Në një takim nga Vlora, kreu i Partisë së Lirisë hodhi akuza ndaj ish-kryetarit të PD Lulzim Basha se ka qenë kreu i një opozitë të blerë.

Duke folur për aksionin opozitar në vijim, Meta tha se shumë shpejt do të ketë zhvillime të forta, ndërsa i lidhi ato me zbardhjen e çështjes së inceneratorëve.

“Zbardhja e çështjes së inceneratorëve do të sjellë ndryshime shumë shpejt dhe do të ketë ndryshime të paparashikueshme për secilin që ka parasysh çfarë ka ndodhur këto 9 vjet. Nuk është më kjo situatë në opozitë dhe bota e ka kuptuar se çfarë sharlatani është ky që është kryeministër. Zhvillimet do jenë të forta dhe të shpejta ne duhet të jemi të përagtitur”, tha Meta./Opinion.al

 

 

Pas