Life Style

Meghani gjithmonë ka dashur të bëhet princeshë, a planifikoi ajo gjithçka?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:34 - 07/10/18 |
el ida

Meghan Markle shpeshherë është bërë pjesë e diskutimeve nëse ajo vërtet e do Prince Harry apo ka dashur jetën që bënte ai dhe që ajo të ishte një princeshë.

Duke filluar që nga familjarët e saj deri tek miqtë që ka pasur,  janë shprehur se Meghan-it i intereson vetëm statusi i princeshës dhe jeta mbretërore. Madje ata shtojnë se ka qenë vetë Meghan që ka hedhur hapin e para që t’u afruar me Prince Harry në fillim. Kёta njerёz thonё se historia e tyre e dashurisё nuk ёshtё aq e pastёr sa duket.

Në një artikull që ka postuar Daily Mail, thuhet se Markle e dinte që 4 vjeç që ajo në të ardhmen do të ishte një princeshë.

Ish aktorja më përpara ka pasur një blog dhe ka shkruar se kur ishte e vogёl ёndёrronte tё ishte She-Ra, princesha e pushtetit e njё filmi me kartona, ndёrsa shtonte se thjesht e dinte qё do tё martohej me njё princ.

Normalisht lind pyetja: Ishte thjesht rastësi dhe fat apo në të vërtet ka qenë gjithçka e planfikuar nga ish aktorja Meghan Markle.

Pas