InstaBIZ

Telenovela midis Morenës, Fjolla Morinës dhe miliarderit iranian vazhdon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:49 - 07/10/18 |
el ida

Fjolla Morina ka qenë në titujt e mediave rozë këto ditë.

Kjo për shkak të një videoje që këngëtarja realizoi me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani. Ai  njihet si ish i dashuri i Morena Tarakut.

Meqë qarkulluan thashethemet se Fjolla kishte raporte më të afërta sesa miqësore me Sashën ai bëri një sqarim. Në Instastory ai shkroi ““Sqarim për mediat… për sa i përket videos me Fjolla Morinën është vetëm një fanse e imja e cila më kërkoi të bëja tag në Instagramin tim… ju përqafoj”.

Për të përmbyllur gjithë këtë ‘telenovelë’, Fjolla ka publikuar një fotografi bashkë me Morenën, për të treguar se ato janë mikesha shumë të mira me njëra-tjetrën. 

Pas