InstaBIZ

“Meet & Greet” nga Armina dhe Egi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:25 - 22/10/15 |
root

“Meet & Greet”, eventi i kësaj jave në butikun e Armina Mevlanit, mblodhi vajza të të gjitha moshave, të cilat ishin shumë kureshtare, për ta takuar nga afër atë, “Mbretëreshën e Këpucëve”, Egreis Gjergjani. E njohur  si “The Stilettomeup”, Gjergjani ka krijuar linjën e saj për bebet “Itty Bitty Toes”, që po shënon shitje të larta online. Fashionistja Armina Mevlani dhe Egreis Gjergjani folën mbi tendencat e këtij sezoni shkëmbyen ide mbi modele e brand-e frymëzuese. Urojmë që vajzat pjesëmarrëse të keni mësuar më shumë rreth modës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas