-Jetë dhe Stil

Vjeshtë: Si të vishemi bukur për zyrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 22/10/15 |
root

Dilema e veshjeve (veçanërisht për ne femrat), është një problem shumë i madh. Portali “Who What Wear”, iu jep disa ide se si mund të visheni këtë vjeshtë, veçanërisht për ato vajza dhe gra që punojnë në administratë. Por propozimet e këtij “site” janë interesante edhe për vajzat, që dinë të vishen “trendy” dhe të guxojnë.

Street Style

Street Style

Street Style

Street Style

Street Style

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas