-Jetë dhe Stil

Portokallia ngjyra e vjeshtë/dimër 2015


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:53 - 22/10/15 |
root

Portokallia është cilësuar si ngjyra e verës, por jo këtë vit është e dimrit. Stilistë të ndryshëm e kanë bërë pjesë të koleksioneve të tyre, duke e rikthyer edhe njëherë këtë ngjyrë në garderobat e fashionistave. Në vitet ’70 ngjyra portokalli ka qenë e preferuara e të gjitha femrave të asaj kohe.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas